| Električni | |
| AC napajanje | AC 220~240 V |
| Bojler za vodo | 1200 W |
| maks. Poraba | 1200 W |
| Mehanski | |
| Material kotla | Nerjaveče jeklo |
| Zmogljivost kotla | 13000 c.c. |
| Dimenzije | |
| Parna enota | ψ105 × 383,5 mm |
| Nadzorna škatla | 351×260×426 mm |
| Paket | |
| Parna enota | 540×260×150 mm |
| Nadzorna škatla | 500 × 410 × 480 mm |
| Neto teža | |
| Parna enota | 1,9 kg |
| Nadzorna škatla | 9,5 kg |
| Bruto teža | |
| Parna enota | 2,5 kg |
| Nadzorna škatla | 10,5 kg |
Cena
Pustite svoje kontaktne podatke, da vam bomo lahko čim prej posredovali novo ponudbo
Parna enota GEE Pro Counter Top (GCM-2108) združuje funkcije profesionalnega razreda v elegantni zasnovi pulta. S sistemom na ročico in 13L kotlom zagotavlja neprekinjeno in močno oskrbo s paro. Zgoraj nameščeno 360-stopenjsko stikalo omogoča enostavno usmerjanje pare v katero koli smer, posebej oblikovana šoba v obliki noža pa omogoča enostavno doseganje bogate, kremaste mikropene.
Funkcija
PID natančen nadzor temperature:
Zagotavlja stabilno regulacijo temperature za visokokakovostno proizvodnjo pare.
Rezervoar iz nerjavečega jekla:
Ponuja odlično vzdržljivost in odpornost proti rji, kar podaljšuje življenjsko dobo enote.
Prilagodljiva nastavitev:
Zagotavlja prilagodljive nastavitve za izpolnjevanje različnih operativnih potreb in zagotavlja vsestranskost.
Scenariji uporabe:
- Kavarna Drip
- Razstavni prostor
- Domača uporaba
Certifikati:
- CB
Stranke:
- SS&W Co.
Pakiranje in pošiljanje:
- EVA pena
- kartoni
- Pomorski prevoz
Poprodajne storitve:
- Popravilo
- Garancija
- Namestitev
Proizvodni proces:
- Montaža
- Testiranje
- Pakiranje
Priljubljena oznake: profesionalna pultna parna enota, Tajvan proizvajalci, dobavitelji, tovarna profesionalne pultne parne enote
