| Električni | |
| AC napajanje | AC 220~240 V |
| Bojler za vodo | 1200 W |
| maks. Poraba | 1200 W |
| Mehanski | |
| Material kotla | Nerjaveče jeklo |
| Zmogljivost kotla | 13000 c.c. |
| Dimenzije | |
| Parna enota | ψ105 × 383,5 mm |
| Nadzorna škatla | 351 × 260 × 426 mm |
| Paket | |
| Parna enota | 540 × 260 × 150 mm |
| Nadzorna škatla | 500 × 410 × 480 mm |
| Neto teža | |
| Parna enota | 1,9 kg |
| Nadzorna škatla | 9,5 kg |
| Bruto teža | |
| Parna enota | 2,5 kg |
| Nadzorna škatla | 10,5 kg |
Cena
Pustite svoje kontaktne podatke, da vam bomo lahko čim prej posredovali novo ponudbo
Parna enota GEE Pro Counter Top (GCM-2108) je zasnovana za profesionalno uporabo in ima edinstven parni stroj v obliki vzvoda, ki se popolnoma prilega vsakemu pultu. Opremljen z 13--litrskim kotlom in našimi natančnimi nastavitvami razmerja med vodo in paro zagotavlja neprekinjeno močno paro. Zgornji del enote ima 360-stopinjsko vrtljivo stikalo, ki omogoča enostavno izpuščanje pare v katero koli smer. Posebna parna šoba v obliki noža omogoča enostavno ustvarjanje žametne mikropene.
Lastnosti
Rezervoar iz nerjavečega jekla:
Zagotavlja vzdržljivost in dolgotrajno delovanje, odpornost proti koroziji in obrabi.
LCD zaslon z osvetlitvijo ozadja:
Omogoča jasno vidljivost nastavitev in statusa tudi v slabo osvetljenih okoljih.
Voda količinsko:
Natančno meri in nadzoruje količino vode za enakomeren izpust pare.
Scenariji uporabe:
- Kavarna
- Specializirana kavarna
- Čajnica
Stranke:
- SS&W Co.
Pakiranje in pošiljanje:
- EVA pena
- kartoni
- Letalski tovorni promet
Poprodajne storitve:
- Popravilo
- Vzdrževanje
- Namestitev
Proizvodni proces:
- Montaža
- Testiranje
- Pakiranje
Predstavitev podjetja:
- Proizvajalec aparata za čaj Espresso
Priljubljena oznake: komercialni soparnik in penilnik mleka, Tajvan komercialni soparnik in penilnik mleka proizvajalci, dobavitelji, tovarna
