| Električni | |
| AC napajanje | AC 220~240 V |
| Bojler za vodo | 1200 W |
| maks. Poraba | 1200 W |
| Mehanski | |
| Material kotla | Nerjaveče jeklo |
| Zmogljivost kotla | 13000 c.c. |
| Dimenzije | |
| Enota za toplo vodo | 210 × 108 × 430 mm |
| Nadzorna škatla | 351 × 260 × 426 mm |
| Paket | |
| Enota za toplo vodo | 500 × 320 × 150 mm |
| Nadzorna škatla | 500 × 410 × 480 mm |
| Neto teža | |
| Enota za toplo vodo | 2,7 kg |
| Nadzorna škatla | 12,5 kg |
| Bruto teža | |
| Enota za toplo vodo | 3,2 kg |
| Nadzorna škatla | 13,5 kg |
Cena
Pustite svoje kontaktne podatke, da vam bomo lahko čim prej posredovali novo ponudbo
GEE Pro Counter Top - Enota za toplo vodo (GCM-2107) zagotavlja toplo vodo z natančnostjo in prilagodljivostjo. Elegantna zasnova enote vključuje prilagodljiv odvod vode, zaradi česar je popolna za pripravo različnih napitkov. S 13-litrskim kotlom in digitalnim krmiljenjem zagotavlja enakomerno temperaturo in moč.
Lastnosti
Digitalni nadzorni sistem:
Omogoča natančen in enostaven nadzor temperature vode.
Ohišje iz nerjavečega jekla:
Ponuja robustno zaščito in sodobno estetiko.
Voda količinsko:
Zagotavlja nadzorovano točenje vode za dosledne rezultate.
13L Bojler:
Zagotavlja veliko kapaciteto tople vode, idealno za obremenjena okolja.
Uporaba:
- Mobilni tovornjak za kavo/čaj
- Lounge
Certificiranje:
- Certificirano NSF
Naročnik:
- SS&W Co.
Pakiranje in pošiljanje:
- Robustna kartonska embalaža
- Pomorski prevoz za učinkovit transport
Poprodajne storitve:
- Storitve strokovnega popravila
Predstavitev podjetja:
- Proizvajalec aparatov za čaj Espresso s poudarkom na inovacijah
Priljubljena oznake: aparat za vročo vodo za kavo, Tajvanski aparat za vročo vodo za kavo proizvajalci, dobavitelji, tovarna
