| Električni | |
| AC napajanje | AC 110~120 V ali AC 220~240 V |
| Bojler za vodo | 1200 W |
| Skupinski grelnik glave | 120 W |
| maks. Poraba | 1320 W |
| Mehanski | |
| Material kotla | Nerjaveče jeklo |
| Zmogljivost kotla | 1000 c.c. |
| Tlak črpalke | 15 barov |
| Dimenzije | |
| Glavni stroj | 283 × 160 × 350 mm |
| Nadzorna škatla | 352 × 260 × 125 mm |
| Paket | |
| Glavni stroj | 490 × 450 × 210 mm |
| Nadzorna škatla | 460 × 410 × 290 mm |
| Neto teža | |
| Glavni stroj | 9 kg |
| Nadzorna škatla | 6 kg |
| Bruto teža | |
| Glavni stroj | 10 kg |
| Nadzorna škatla | 6,5 kg |
Cena
Pustite svoje kontaktne podatke, da vam bomo lahko čim prej posredovali novo ponudbo
GEE's Pro Counter Top-Main aparat (GCM-2109S) ponuja inovativen pristop k pripravi kave s svojo neodvisno zasnovo sistema.Ta zasnova omogoča bolj interaktivno izkušnjo med baristom in stranko, saj jim kompaktni stroj ne ovira pogleda. Modularna postavitev zagotavlja, da vsaka funkcija – ne glede na to, ali gre za kuhanje kave, ogrevanje vode ali ustvarjanje pare – deluje neodvisno.Ta zasnova ne le izboljša potek dela v kavarni, ampak tudi zagotavlja, da vsaka skodelica kave ohranja dosledno kakovost.
Popoln za:
- Verige trgovin s pijačami
- Pekarne
- Mobilni tovornjaki za kavo/čaj
Lastnosti
Neodvisni sistem:
Vsaka komponenta deluje ločeno za največjo zanesljivost.
Prilagodljiva nastavitev:
Prilagodljiv za različne postavitve in poteke dela.
Vsaka skodelica kave s stabilno kakovostjo:
Zagotavlja konsistenco v vsakem zvarku.
Simulacija spremembe tlaka v kavnem avtomatu:
Zagotavlja tradicionalno izkušnjo espressa.
Pakiranje in transport
EVA pena:
Ščiti pred udarci med transportom.
Škatla:
Standardna rešitev pakiranja.
Proizvodni proces
Montaža:Zagotavlja, da je vsaka enota izdelana po natančnih specifikacijah.
Priljubljena oznake: beli komercialni espresso aparat, Tajvan beli komercialni espresso aparat proizvajalci, dobavitelji, tovarna
